Kontakta oss

Göteborg

Aröds industriväg 9,
422 43 Hisings Backa
031-313 02 02
info@prestigo.se
www.prestigo.se

Stockholm

Box 1588
116 74 Stockholm
08-410 200 85
info@prestigo.se
www.prestigo.se

Adam Wartecki

Adam Wartecki
VD/Projektledare (Göteborg)
adam@prestigo.se
0761-722 022

Daniel

Daniel Ognev
Sälj- och affärsutvecklare
daniel@prestigo.se
0721-990 077

Lukas Wartecki

Lukas Wartecki
VD/Projektledare (Stockholm)
lukas@prestigo.se
0735-075 353

Jesper Fransson

Jesper Fransson
Projektledare Bygg (Göteborg)
jesper@prestigo.se
0723-520 523

Jesper Fransson

Pia Agriam
Projekterare & BIM-Ingenjör
pia@prestigo.se
0703-769 784

 

Kenan Catic

Kenan Catic
Projektledare (Göteborg)
kenan@prestigo.se
0733-102 299

Kenan Catic

Sara Hult
VD- Assistent (Göteborg)
sara@prestigo.se
(Mamma ledig)

För mer information – hör gärna av dig!

Vill du samtala på telefon eller att vi hälsar på? Kontakta oss via formuläret, så återkommer vi inom kort.